14 powodów dlaczego warto wybrać Przedszkole Chatka Przedszkolaka

1. Mieścimy się przy ulicy Oliwkowej 10 oraz ul. Sojowa 1E/02 ( grupa 5-6 latków),  w budynkach całkowicie dostosowanych do potrzeb dzieci, odebranych przez sanepid i straż pożarną. Jesteśmy wpisani do rejestru przedszkoli gdyńskich pod numerem 148/PG/2006

2. Nasze sale są kolorowe, słoneczne i bogato wyposażone w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne.

3. Dzieci do swojej dyspozycji mają kolorowy, bezpieczny i w pełni wyposażony plac zabaw oraz teren zielony.

4. Przedszkole funkcjonuje cały rok kalendarzowy, również w okresie szkolnych przerw przedświątecznych, ferii zimowych, wiosennych i wakacji (do 15.08). Czynne jest w godzinach 7.00 – 17.30.

5. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat; mamy trzy grupy wiekowe – maluszki( 2,5-3latki)  ,  średniaki (4 latki), starszaki (5-6 latki)

6.  Każda Pani prowadzi swoją grupę przez wszystkie lata pobytu dziecka w przedszkolu. Zmienia się tylko sala zajmowana przez każdą z grup.

7. Realizujemy pracę w oparciu o podstawę programową i Ustawę o Systemie Oświaty. Do realizacji programu dzieci mają książeczki do każdego rocznika. Mamy szereg zajęć dodatkowych w cenie czesnego. ( zakładka zajęcia w przedszkolu)

8. Na terenie Przedszkola działa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „W Szczebrzeszynie”. W każdej chwili Rodzice mogą liczyć na wsparcie psychologiczne , pedagogiczne i logopedyczne. Prowadzimy zajęcia indywidualne w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka ( bezpłatnie), terapii pedagogicznej i logopedii.

9. Cena za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 670 zł.  Jednorazowa opłata roczna to 250 zł ( wyprawka dla dziecka). Wszystkie dodatkowe zajęcia, imprezy na terenie przedszkola, koncerty, teatry, paczki świąteczne,  wliczone są w miesięczną opłatę. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 7pln.

10. Rodzice przygotowują dzieciom śniadania i podwieczorki, które dziecko chętnie je. Istnieje możliwość skorzystania z naszego cateringu również w zakresie śniadań i podwieczorków.

11. Obiady w formie cateringu przygotowuje dla nas catering Jaskółka z Sopotu, specjalizujący się w kuchni dla żłobków i przedszkoli. Odżywiamy się zdrowo, nie używamy cukru, ani żadnych chemicznych polepszaczy , zgodnie z najnowszym rozporządzeniem dotyczącym żywienia dzieci. Każde dziecko je tyle ile zechce zjeść. Jeśli dziecko jest alergikiem, catering przygotuje specjalną dietę, lub Rodzic może sam przynieść swój obiadek. Jesteśmy otwarci na ciekawe propozycje od Rodziców. Nie jemy w naczyniach jednorazowych. Posiadamy kuchnię i zmywalnię.

12. Budynek nasz jest wolnostojący, parterowy, bezpieczny. Jest własnością przedszkola. Wejście do przedszkola możliwe jest tylko po wpisaniu kodu w centralę domofonu , co zwiększa bezpieczeństwo dzieci. Dodatkowo obiekt jest chroniony i monitorowany, posiadamy system antynapadowy.

13. Odbiór dzieci przez osoby trzecie jest możliwy tylko z imiennym upoważnieniem.

14. Posiadamy system wentylacji z odzyskiem ciepła oraz filtrami co sprawia ,że elektronicznie sterujemy wilgotnością oraz wymianą powietrza w przedszkolu. Wnętrze budynku pomalowane jest farbami antyalergicznymi najwyższej jakości a wszystkie meble i zabawki posiadają atesty i certyfikaty.