Nasze Przedszkole

6-1024x683-1024x683 (1)

Tak się zaczęło...

Nasze Przedszkole powstało w 2006 roku, co daje nam już 12-letnie doświadczenie  w pracy z małymi dziećmi. Naszym celem jest zapewnienie Państwa dzieciom bezpiecznej opieki , ale przede wszystkim stworzenie im miejsca pełnego ciepła, miłości i akceptacji, w którym będą mogły doświadczać, bawić się i uczyć.

Tworzymy miłą, rodzinną atmosferę , w której każde dziecko czuje się akceptowane i kochane. Jesteśmy świadomi, że zapisując pociechy do naszego Przedszkola, powierzacie nam Państwo swój największy skarb i tak też dzieci są u nas traktowane.

 

Chatka Przedszkolaka dziś...

Nasza misja

Nasza placówka jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców. Pełni funkcje wychowawcze, opiekuńcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiedni do jego indywidualnych potrzeb i możliwości, umożliwiając jednocześnie rozwój zawodowy swoich pracowników. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Kadra zapewnia życzliwą atmosferę współdziałania. Systematycznie doskonali organizację i przebieg procesów wspomagania oraz edukacji dzieci.

Nasze motto to:

„Dzieci są podróżnikami odkrywającymi nieznane kontenty. Każdy dzień jest nową przygodą”.

Tworzymy rodzinną atmosferę wśród dzieci, rodziców i nauczycieli.