Przedszkole Niepubliczne
Chatka Przedszkolaka, Gdynia Dąbrowa

Serdecznie zapraszamy do naszego Przedszkola. Miejsca w którym Twoje dziecko poczuje się jak w domu.  Miejsca, gdzie rodzice i opiekunowie mogą zostawić swoje pociechy mając pewność profesjonalnej opieki i edukacji.

Nasze Przedszkole to również kraina zabaw, gdzie dziecko czuje się kochane i akceptowane.
Poza wspólną zabawą realizujemy program dydaktyczny, który przygotowuje dzieci do podjęcia kolejnego etapu rozwoju. Dzięki rozszerzonej edukacji matematycznej i humanistycznej Nasi absolwenci osiągają doskonałe wyniki w nauce.

Dlaczego warto wybrać nasze Przedszkole?

Atmosfera rodzinna

Nasze Przedszkole to miejsce stworzone z pasją przez ludzi kochających dzieci, wkładających w pracę swoje serce i zaangażowanie.

17 lat istnienia Przedszkola

W czasie istnienia przedszkola wychowaliśmy ponad 500 dzieci.

Opieka psychologiczno-pedagogiczna

Zespół pedagogów, pedagog specjalny, logopeda, współpraca z poradnią psychologiczno-pedagogiczną.

Własny wolnostojący budynek

Posiadamy własny budynek parterowy wolnostojący z terenem zielonym i placem zabaw.

Prawidłowy rozwój dziecka

Pomagamy dzieciom wszechstronnie rozwijać się zarówno w sferze emocjonalnej, społecznej, intelektualnej jak i fizycznej.

Stała kadra Nauczycieli i Specjalistów

Regularnie szkoleni Nauczyciele i Specjaliści pracują w Przedszkolu już od wielu lat.

Zbilansowana i zdrowa dieta

W razie potrzeby nasz catering przygotuje specjalistyczną dietę dla Twojego Dziecka.

Mieścimy się w Gdyni na Dąbrowie. Dzielnicy z dobrym dojazdem do obwodnicy.

wychowanków
lat funkcjonowania
grupy wiekowe

OPŁATA ADMINISTRACYJNA

• Jednorazowa opłata roczna.

CZESNE

1000 ZŁ ZA MIESIĄC

• 7.00 – 17.30 Udział we wszystkich zajęciach oferowanych przez Przedszkole.
    Zniżka dla rodzeństwa.

OPŁATA ŻYWIENIOWA CAŁODNIOWA

16,50 zł

• Zbilansowane i zdrowe posiłki dla dzieci. 3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek)

Jak zapisać się do Przedszkola?

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 518 600 820.

Chcesz przetestować Przedszkole?

Zapisz się na bezpłatne zajęcia adaptacyjne.

Invalid Email
Invalid Number

Marzena Bryza

Wspaniała kadra! Dzieci uwielbiają do niego uczęszczać, gorąco polecam! Jedno z nielicznych miejsc, które stawia na jakość, a nie ilość.

Paulina Red

Miejsce przyjazne dziecku. Kadra godna zaufania. Atmosfera domowa. Wspaniała opieka. Polecam!

Marek Zborowski

Super. Polecam

Monika Szablewska

Super polecamy z córeczką  kadra cudowna