Przedszkole Niepubliczne
Chatka Przedszkolaka, Gdynia Dąbrowa

Serdecznie zapraszamy do naszego Przedszkola. Miejsca w którym Twoje dziecko poczuje się jak w domu.  Miejsca, gdzie rodzice i opiekunowie mogą zostawić swoje pociechy mając pewność profesjonalnej opieki i edukacji.

Nasze Przedszkole to również kraina zabaw, gdzie dziecko czuje się kochane i akceptowane.
Poza wspólną zabawą realizujemy program dydaktyczny, który przygotowuje dzieci do podjęcia kolejnego etapu rozwoju. Dzięki rozszerzonej edukacji matematycznej i humanistycznej Nasi absolwenci osiągają doskonałe wyniki w nauce.

Dlaczego warto wybrać nasze Przedszkole?

Atmosfera rodzinna

Nasze Przedszkole to miejsce stworzone z pasją przez ludzi kochających dzieci, wkładających w pracę swoje serce i zaangażowanie.

12 lat istnienia Przedszkola

W czasie istnienia przedszkola wychowaliśmy ponad 300 dzieci.

Opieka psychologiczno-pedagogiczna

Zespół pedagogów, psychologów i terapeutów zapewni pomoc w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju.

Własny wolnostojący budynek

Posiadamy własny budynek parterowy wolnostojący z terenem zielonym i placem zabaw.

Prawidłowy rozwój dziecka

Pomagamy dzieciom wszechstronnie rozwijać się zarówno w sferze emocjonalnej, społecznej, intelektualnej jak i fizycznej.

Stała kadra Nauczycieli i Specjalistów

Regularnie szkoleni Nauczyciele i Specjaliści pracują w Przedszkolu już od wielu lat.

Zbilansowana i zdrowa dieta

W razie potrzeby nasz catering przygotuje specjalistyczną dietę dla Twojego Dziecka.

Mieścimy się w Gdyni na Dąbrowie. Dzielnicy z dobrym dojazdem do obwodnicy.

wychowanków
lat funkcjonowania
grupy wiekowe
Specjalistów, pedagogów i terapeutów

Jak zapisać się do Przedszkola?

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie

Przyjdź na bezpłatne zajęcia adaptacyjne

Wypróbuj Przedszkole przez tydzień

Zapisz swoje Dziecko do Przedszkola

Marzena Bryza

Wspaniała kadra! Dzieci uwielbiają do niego uczęszczać, gorąco polecam! Jedno z nielicznych miejsc, które stawia na jakość, a nie ilość.

Paulina Red

Miejsce przyjazne dziecku. Kadra godna zaufania. Atmosfera domowa. Wspaniała opieka. Polecam!

Marek Zborowski

Super. Polecam

Monika Szablewska

Super polecamy z córeczką  kadra cudowna

Maja Fredrich

Mogę polecić z pełną odpowiedzialnością

WYPRAWKA

250 zł

• Jednorazowa opłata roczna - Wyprawka na dany rok szkolny oraz koszt imprez organizowanych w przedszkolu tj. teatry, festyny, bal i inne imprezy okolicznościowe

CZESNE

670 ZŁ ZA MIESIĄC

• 7.00 – 17.30 Udział we wszystkich zajęciach oferowanych przez Przedszkole.

OPŁATA ŻYWIENIOWA

8,50 zł

• Firma cateringowa „Jaskółka” zapewnia zbilansowane i zdrowe posiłki dla dzieci.